תמונת נושא אטרקציות מיוחדות לבר מצווה

אטרקציות מיוחדות לבר מצווה

מחפשים אטרקציות מיוחדות לבר מצווה? הגעתם למקום הנכון! תא צילום הקופסא - שקוף שזה האטרקציה הכי מיוחדת לבר המצווה שלכם!

ענף האירועים ככלל ובר המצווה בפרט, הפכו בשנים האחרונות להפקה שלמה המצריכה תכנון ומחשבה מקדימה, הדרישה לאטרקציות מיוחדות נוצצות, מרגשות, מפתיעות ומושכות לבר מצווה היא יותר מאי פעם.

הקופסא תא צילום ואטרקציות מיוחדות לבר מצווה מכל הסוגים ובכל הארץ דואגת להיות תמיד צעד אחד לפני כולם בתחום האטרקציות לבר מצווה ומציעה מגוון רחב של אפשרויות לשדרוג האירוע שלכם.

אטרקציות מיוחדות הקופסא לבר מצווה אינן גונבות את הפוקוס מהאירוע נהפוך הוא, הן משולבות בהתאמה מושלמת מתחילת האירוע ועד לסיומו המוצלח וזאת בשל תאום מקדים עם בעלי האירוע לגבי הפסקות יזומות למען מצגות, דרשת בר/ת מצווה, ריקודים וכדומה.

הקופסא תא צילום מספקת אטרקציות מיוחדות לבר מצווה שלא ישאירו אף אחד מהאורחים שלכם אדיש. מהקטן לגדול, ביחד או לחוד האורחים שלכם ייקחו חלק בחוויית הצילום של תא צילום שקוף בצורת קופסא צבעונית מלאה באביזרים מכל טוב לבחירתכם בהתאם לאופי בר המצווה ולהנצחת הרגעים המרגשים, המצחיקים והמאושרים מהאירוע המדובר של ילדכם בתוך 9 שניות מרגע הצילום.

הקופסא אטרקציות מיוחדות לבר מצווה מקורית ומפתיעה - הילדים מהכיתה, השכבה, משפחה וחברים לא יצאו מהאירוע בידיים ריקות, מיד בצאתם מן התא יקבלו לידיהם סט 3 תמונות אותם יתלו באמצעות מגנט בכל מקום בו יחפצו. כל פעם שיעברו מול התמונות ייפרס חיוך ענק על פניהם שיזכיר להם את חווית בר המצווה של יקירכם.

 
אטרקציות מיוחדות לבר מצווה - תא צילום שקוף 

אטרקציית תא הצילום לבר
 מצווה מכילה מצלמה משוכללת ומסך טאצ' חדשני וקל לתפעול, באמצעותו יוכלו המוזמנים לכוון לגובה הרצוי ולבחור את זווית הצילום המועדפת. בתוך תשע שניות מרגע הצילום יודפס עבורם סט שלוש תמונות בעלות מגנט אחורי כמזכרת מבר המצווה אותן יוכלו לתלות בכל מקום בו יחפצו. בנוסף, כחלק מהאטרקציה לאירועים יוכלו המוזמנים/האורחים ליהנות גם מצילום ברכת וידאו באורך 30 שניות בה יוכלו לברך, לרגש, להצחיק ועוד. בתום האירוע, יקבל בעל האירוע לידיו אלבום תמונות מהודר עם כל התמונות אותם צילמו האורחים במהלך האטרקציה ודיסק המאגד בתוכו את כל הברכות שנאספו מהאורחים בתא הצילום. 

אטרקציות מיוחדות לבר מצווה - מראת סלפי

מראת סלפי אינטראקטיבית בעיצוב רטרו ובגודל מרשים. חווית צילום ייחודית ומושכת שהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר עליה. אוהבים להצטלם? מכורים לסלפי? רוצים לקחת חלק באטרקציית הצילום שכבשה את העולם ותמוקם לראשונה באירוע שלכם?! אז למה אתם מחכים?!

אטרקציות מיוחדות לבר מצווה - מסך לבן (וויט סקרין) 

וייט סקרין הינו סטודיו צילום נייד הממוקם לרוב בסמוך לרחבת הריקודים בבר המצווה. הסטודיו בגודל 3 על 6 מטר. ישנו צלם ועורך תמונות מקצועי, תאורה ופלאשים ברמה גבוה ומדפסת Photo מהירה ומקצועית המפיקה תמונות בגודל עשר על 15 ובתוך שניות.

אטרקציות מיוחדות לבר מצווה - מסך ירוק (גרין סקרין)


הגרין סקרין (מסך ירוק), הינו אולפן צילום נייד לבר מצווה הכולל רקע (מסך) ירוק ענק אותו ימקם צוות הקופסא במקום הנבחר באירוע ובאמצעותו יוכלו האורחים (ביחד, לחוד או אפילו בקבוצות) לבחור את רקע הצילום המועדף עליהם, תאורת פלאש, מסך טאצ', אינספור אביזרים מגניבים ושלטי צילום, מדפסת תמונות איכותית ומהירה, מגנטים בגודל 10*15 אשר יינתנו לכל אורח הלוקח חלק באטרקציה.

אטרקציות מיוחדות לבר מצווה - בלוקים מעץ


האטרקציה החמה ביותר בתחום האירועים לשנת 2019 הגיעה לקופסא - אטרקציות לאירועים! בלוקים מעץ לבר מצווה - עמדת תמונות בלוקים מעץ  באיכות גבוה וברמה בלתי מתפשרת הניתנים לתלייה על הקיר (או מעמד שולחני לבחירתכם).

אטרקציות מיוחדות לבר מצווה - שולחנות משחק - 

את אטרקציית שולחנות המשחק לבר המצווה האורחים שלכם לא יפספסו. שולחנות משחק לבר מצווה יעסיקו, יחברו, ירגשו, יצחיקו את האורחים שלכם וישלבו הנאה צרופה גם אם הם רק צופים מהצד :כדורגל שולחן, הוקי אוויר, כדורסל, ביליארד ופינג פונג.

אטרקציות מיוחדות לבר מצווה - משחקי מולטימדיה 

מסכי LED בגודל "42 ומצלמה המותקנת מעליהם המאפשרת זיהוי תנועה ויכולת לשחק ישירות עם ומול המסכים, כל מסך מיועד לשני שחקנים המתחלפים מדי 10 דקות, המשחקונים המחוברים לשלל קונסולות משחקים חדשים של: קונסולת Playstation 4 קונסולת XBOX, קונסולות WII.

אטרקציות מיוחדות לבר מצווה - צייר קריקטורות 

אמן קריקטורות מוכשר ובעל ניסיון רב בתחום האירועים יגיע אל בר המצווה שלכם בכל רחבי הארץ ויעניק למוזמנים שלכם קריקטורה מאוירת ומחמיאה בתוך חמש דקות בלבד אשר תדגיש את תווי פניהם של האורחים באירוע ותשלב הומור שמחה ובעיקר הנאה. 

 
אז למה אתם מחכים?! אנחנו כאן לדאוג לחוויית אירוע בלתי נשכח, מהנה ומלא בחיוכים ושמחה!
אטרקציות מיוחדות לבר מצווה? רק בקופסא - אטרקציות לאירועים! לפרטים נוספים והזמנות חייגו עכשיו - 054-3037944