תמונת נושא אטרקציות מיוחדות לבת מצווה

אטרקציות מיוחדות לבת מצווה

אטרקציות מיוחדות לבת מצווה הן תהליך לא פשוט לבחירה בשל העובדה שמדובר בילדים אשר העדפותיהם ותחומי העניין שלהם שונים ומגוונים ועל כן בעת בחירת אטרקציות לבת מצווה יש לשים דגש על אטרקציות אשר יגעו ויעסיקו כל אחד ואחת מהמוזמנים, מהקטן לגדול, ביחד או לחוד למען יצירת הנאה וחוויה מהאירוע שלכם.

הקופסא אטרקציות מיוחדות לבת מצווה והצוות המקצועי והמיומן במקום שמים להם לדגש את חווית המוזמנים בבת המצווה ואת הגעתם של כל אחד ואחת מהם אל האטרקציות השונותהקופסא, כל האטרקציות לבת המצווה במקום אחד שלא מתפשר על ההנאה שלכם!

 
אטרקציות מיוחדות לבת מצווה - תא צילום שקוף 

אטרקציית תא הצילום לבת מצווה מכילה מצלמה משוכללת ומסך טאצ' חדשני וקל לתפעול, באמצעותו יוכלו המוזמנים לכוון לגובה הרצוי ולבחור את זווית הצילום המ
מחפשים אטרקציות מיוחדות לבת מצווה? רוצים שהילדים, החברים בכיתה/בשכבה לא יפסיקו לדבר על האטרקציות המהנות בבת המצווה? מעוניינים באטרקציות לבת מצווה הכוללות מתנה לאורחים? אטרקציות לבת מצווה המתאימות לילדים ומבוגרים כאחד? הגעתם למקום הנכון! תא צילום ואטרקציות לאירועים הקופסא - מגוון אטרקציות לבת מצווה שיקפיצו את האירוע ואת המוזמנים ממקומותיהם!
ועדפת. בתוך תשע שניות מרגע הצילום יודפס עבורם סט שלוש תמונות בעלות מגנט אחורי כמזכרת מבת המצווה אותן יוכלו לתלות בכל מקום בו יחפצו. בנוסף, כחלק מהאטרקציה לאירועים יוכלו המוזמנים/האורחים ליהנות גם מצילום ברכת וידאו באורך 30 שניות בה יוכלו לברך, לרגש, להצחיק ועוד. בתום האירוע, יקבל בעל האירוע לידיו אלבום תמונות מהודר עם כל התמונות אותם צילמו האורחים במהלך האטרקציה ודיסק המאגד בתוכו את כל הברכות שנאספו מהאורחים בתא הצילום. 

אטרקציות מיוחדות לבת מצווה - מראת סלפי


מראת סלפי אינטראקטיבית בעיצוב רטרו ובגודל מרשים. חווית צילום ייחודית ומושכת שהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר עליה. אוהבים להצטלם? מכורים לסלפי? רוצים לקחת חלק באטרקציית הצילום שכבשה את העולם ותמוקם לראשונה באירוע שלכם?! אז למה אתם מחכים?!

אטרקציות מיוחדות לבת מצווה - מסך לבן (וויט סקרין) 

וייט סקרין הינו סטודיו צילום נייד הממוקם לרוב בסמוך לרחבת הריקודים בבת המצווה. הסטודיו בגודל 3 על 6 מטר. ישנו צלם ועורך תמונות מקצועי, תאורה ופלאשים ברמה גבוה ומדפסת Photo מהירה ומקצועית המפיקה תמונות בגודל עשר על 15 ובתוך שניות.

אטרקציות מיוחדות לבת מצווה - מסך ירוק (גרין סקרין)


הגרין סקרין (מסך ירוק), הינו אולפן צילום נייד לבת מצווה הכולל רקע (מסך) ירוק ענק אותו ימקם צוות הקופסא במקום הנבחר באירוע ובאמצעותו יוכלו האורחים (ביחד, לחוד או אפילו בקבוצות) לבחור את רקע הצילום המועדף עליהם, תאורת פלאש, מסך טאצ', אינספור אביזרים מגניבים ושלטי צילום, מדפסת תמונות איכותית ומהירה, מגנטים בגודל 10*15 אשר יינתנו לכל אורח הלוקח חלק באטרקציה.

אטרקציות מיוחדות לבת מצווה - בלוקים מעץ


האטרקציה החמה ביותר בתחום האירועים לשנת 2019 הגיעה לקופסא - אטרקציות לאירועים! בלוקים מעץ לבת מצווה - עמדת תמונות בלוקים מעץ  באיכות גבוה וברמה בלתי מתפשרת הניתנים לתלייה על הקיר (או מעמד שולחני לבחירתכם).

אטרקציות מיוחדות לבת מצווה - שולחנות משחק -

את אטרקציית שולחנות המשחק לבת מצווה האורחים שלכם לא יפספסו. שולחנות משחק לבת מצווה יעסיקו, יחברו, ירגשו, יצחיקו את האורחים שלכם וישלבו הנאה צרופה גם אם הם רק צופים מהצד :כדורגל שולחן, הוקי אוויר, כדורסל, ביליארד ופינג פונג.

אטרקציות מיוחדות לבת מצווה - משחקי מולטימדיה 

מסכי LED בגודל "42 ומצלמה המותקנת מעליהם המאפשרת זיהוי תנועה ויכולת לשחק ישירות עם ומול המסכים, כל מסך מיועד לשני שחקנים המתחלפים מדי 10 דקות, המשחקונים המחוברים לשלל קונסולות משחקים חדשים של: קונסולת Playstation 4 קונסולת XBOX, קונסולות WII.

אטרקציות מיוחדות לבת מצווה - צייר קריקטורות 

אמן קריקטורות מוכשר ובעל ניסיון רב בתחום האירועים יגיע אל בת המצווה שלכם בכל רחבי הארץ ויעניק למוזמנים שלכם קריקטורה מאוירת ומחמיאה בתוך חמש דקות בלבד אשר תדגיש את תווי פניהם של האורחים באירוע ותשלב הומור שמחה ובעיקר הנאה. 

 
אז למה אתם מחכים?! אנחנו כאן לדאוג לחוויית אירוע בלתי נשכח, מהנה ומלא בחיוכים ושמחה!
אטרקציות מיוחדות לבת מצווה? רק בקופסא - אטרקציות לאירועים! לפרטים נוספים והזמנות חייגו עכשיו - 054-3037944