תמונת נושא אטרקציות מיוחדות לחתונה

אטרקציות מיוחדות לחתונה

מחפשים אטרקציות מיוחדות לחתונה עליהם האורחים לא יפסיקו לדבר? כזו שתיגע בכל אורח מהקטן לגדול ותשלב צחוק, רגש, הנאה והכי חשוב מתנה לאורחים מהחתונה לתלייה? אטרקציות לחתונה בלתי נשכחת? רק בקופסא - תא צילום ואטרקציות לאירועים!

אטרקציות מיוחדות ומקוריות לחתונה הפכו בשנים האחרונות לחשובות ועיקריות, זאת בשל מודעות הולכת וגוברת על היותם החלק העיקרי באירוע. כיום, הדרישה היא לחבילת אטרקציות לחתונה אשר תיצור חתונה מרהיבה, מרגשת, נוצצת וייחודית. על כן, הקופסא אטרקציות מיוחדות לחתונה תהפוך את החתונה שלכם מחתונה סבירה לחתונה בלתי נשכחת! 

אטרקציות מיוחדות לחתונה בקופסא תא צילום ואטרקציות לאירועים תספק עבורכם את המענה המושלם לתא צילום שקוף ומואר, המזמין ומושך אליו את כלל המוזמנים בחתונה. טרם כניסתם של המוזמנים לתא הצילום במהלך החתונה יבחרו מבין מגוון האביזרים המצחיקים והמדליקים וייקחו חלק בחוויית צילום ייחודית ומהנה 

אטרקציות מיוחדות לחתונה - איך בוחרים?

בכל הקשור לאטרקציות מיוחדות לחתונה אין נוסחה מדויקת של מה נכון או לא נכון לבחור, מדובר בהעדפה אישית של הזוג בצירוף התייחסות מקדימה למספר פרטים חשובים כגון: טווח גילאי המוזמנים, כמות המוזמנים, אופי החתונה (האם הדגש הוא על חתונה בעלת קונספט ייחודי ויוקרתי או שמא במסיבה לא שגרתית), שטח הניצול באולם, גן אירועים, בית או מתחם לצורך האטרקציות לחתונה וכדומהלאחר שעניתם לעצמכם על שאלות אלו אפשר להתחיל ולבחור באטרקציות הקופסא הרצויות לחתונה. אנו ממליצים לשלב חבילת אטרקציות מיוחדות לחתונה בכדי לגעת וליצור עניין בכל אחד מהמוזמנים.

אטרקציות מיוחדות לחתונה תא צילום שקוף - איך זה עובד?

בתוך אטרקציית תא צילום המיוחדת לחתונה ממוקמת מצלמה משוכללת ומסך טאצ' חדשני וקל לתפעול, באמצעותו יוכלו המוזמנים לכוון לגובה הרצוי ולבחור את זווית הצילום המועדפת. בתוך תשע שניות מרגע הצילום יודפס עבורם סט שלוש תמונות בעלות מגנט אחורי כמזכרת מהחתונה שלכם אותן יוכלו לתלות בכל מקום בו יחפצו. בנוסף, כחלק מהאטרקציה לחתונה יוכלו האורחים ליהנות גם מצילום ברכת וידאו באורך 30 שניות בה יוכלו לברך, לרגש, להצחיק ועוד. בתום האירוע, יקבלו הזוג הנשוי לידיהם אלבום תמונות מהודר עם כל התמונות אותם צילמו האורחים במהלך החתונה ודיסק המאגד בתוכו את כל הברכות שנאספו מהאורחים בתא הצילום

אטרקציות מיוחדות לחתונה הקופסא חוסכת לכם המון כסף וכאבי ראש מאחר וכל האטרקציות לחתונה עליהם חשבתם קיימות במקום אחד!

אילו אטרקציות מיוחדות לחתונה קיימות בקופסא תא צילום ואטרקציות לאירועים?
  • אטרקציות מיוחדות לחתונה - תא צילום ברכב אספנות - צוות הקופסא המיומן מזה שנים רבות בתחום האירועים והאטרקציות המיוחדות לחתונה יגיע אל מקום האירוע, יימקם את רכב האספנות בכל מקום בו תחפצו ויאבזר אותו במכוון אביזרים מרהיבים ברוח הוינטג'. בתוך הרכב ימוקם תא הצילום הנייד האינטראקטיבי שלנו הכולל מסך מגע ומצלמה איכותית אותה יפעילו האורחים (קיים איש צוות צמוד) לאורך האירוע, תאורת צילום מקצועית, מדפסת PHOTO  מהירה וחדשנית ובתוך מספר שניות יוכלו המוזמנים (בקבוצות, בזוגות או בנפרד) לקבל לידם סט 3 תמונות מרהיבות כשבגבם מגנט!
  • אטרקציות מיוחדות לחתונה - השכרת שולחנות משחק - את אטרקציית השכרת שולחנות משחק לחתונה האורחים שלכם לא יפספסו!​ שולחנות משחק לחתונה יעסיקו, יחברו, ירגשו, יצחיקו את האורחים שלכם וישלבו הנאה צרופה גם אם הם רק צופים מהצד :כדורגל שולחן, הוקי אוויר, כדורסל, ביליארד ופינג פונג.
  • אטרקציות מיוחדות לחתונה - משחקי מולטימדיה - מסכי LED בגודל "42 ומצלמה המותקנת מעליהם המאפשרת זיהוי תנועה ויכולת לשחק ישירות עם ומול המסכים, כל מסך מיועד לשני שחקנים המתחלפים מדי 10 דקות, המשחקונים המחוברים לשלל קונסולות משחקים חדשים של קונסולית וויי ועוד!
  • אטרקציות מיוחדות לחתונה - מראת סלפי - מראת סלפי אינטראקטיבית לחתונה בעיצוב רטרו ובגודל מרשים. חווית צילום ייחודית ומושכת שהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר עליה. אוהבים להצטלם? מכורים לסלפי? רוצים לקחת חלק באטרקציית הצילום שכבשה את העולם ותמוקם לראשונה בחתונה שלכם?! אז למה אתם מחכים?!
  • אטרקציות מיוחדות לחתונה – וויט סקרין (מסך לבן) - צוות הקופסא, תא צילום ואטרקציות מיוחדות לחתונה יגיע אל האירוע שלכם בכל רחבי הארץ ויקים את הסטודיו המפואר, המרשים והמזמין במקום אותו בחרתם, טרם כניסת המוזמנים לסטודיו הצילום הנייד עומדים לרשותם אביזרים מדליקים, מאירים, מצחיקים ומגוון שלטים מיוחדים איתם ינציחו את התמונה האיכותית מהחתונה שלכם, נכנסים אל הסטודיו בעל וויט סקרין (מסך לבן) שם ימתין להם צלם אירועים מקצועי לחתונות, בוחרים האם להצטלם  לבד, בזוגות או אפילו בקבוצות ובתוך 9 שניות מרגע הצילום יקבלו לידם כל אחד מהלוקחים חלק באטרקציית וויט סקרין לחתונה תמונת סטודיו איכותית ומרשימה בעלת מגנט אחורי לתלייה כמזכרת מהחתונה הייחודית שלכם.
  • אטרקציות מיוחדות לחתונה – מסך ירוק (גרין סקרין) - מסך ירוק (גרין סקרין), הינו אולפן צילום נייד לחתונות הכולל רקע (מסך) ירוק ענק אותו ימקם צוות הקופסא במקום הנבחר בחתונה ובאמצעותו יוכלו האורחים (ביחד, לחוד או אפילו בקבוצות) לבחור את רקע הצילום המועדף עליהם, תאורת פלאש, מסך טאצ', אינספור אביזרים מגניבים ושלטי צילום, מדפסת תמונות איכותית ומהירה, מגנטים בגודל 10*15 אשר יינתנו לכל אורח הלוקח חלק באטרקציה ודיסק המאגד את כל תמונות האורחים במהלך החתונה אותו יקבלו בעלי השמחה באמצעות המייל.
  • אטרקציות מיוחדות לחתונה - צייר קריקטורות - אמן קריקטורות מוכשר ובעל ניסיון רב בתחום האירועים יגיע אל החתונה שלכם בכל רחבי הארץ ויעניק למוזמנים שלכם קריקטורה מאוירת ומחמיאה בתוך חמש דקות בלבד אשר תדגיש את תווי פניהם של האורחים באירוע ותשלב הומור שמחה ובעיקר הנאה. צייר קריקטורות לחתונה יצייר את המוזמנים כיחידים או כזוגות בצורה המחמיאה להם ביותר וכל זאת על גבי פוסטר בגדלים שונים לבחירתכם אשר יעוצב וימותג בהתאם לחתונה שלכם. בשל המהירות בה מצייר צייר הקריקטורות לאירועים כל האורחים שלכם יוכלו לקחת חלק בחוויית קריקטורות לחתונה והחשוב מכל יקבלו לידם מזכרת מהאירוע שלכם אותה יוכלו למסגר/לתלות בכל מקום בו יחפצו.
  • אטרקציות מיוחדות לחתונה - מציאות מדומה - סימולטור מציאות מדומה לחתונה ((Virtual Reality) הנו מתקן טכנולוגי עתידני מהמתקדמים ביותר. הסימולטור מדמה מרחב מקסימאלי של 360 מעלות וטכנולוגיה חדשנית היוצרת אשליה ריאליסטית ומציאותית באמצעותה ניתן לדמות כל סביבה מבוקשת (קיימת או דמיונית) בתצוגה חלקה של 120 פריימים לשנייה וקצב רענון מסך גבוה היוצרים חוויית משחק של עולם גיימיניג מזמין וממכר.
  • אטרקציות מיוחדות לחתונה - אביזרים לרחבת הריקודים - לבחירתכם מגוון רחב של אביזרים לחתונה: כובעים בשלל צבעים, קשתות מאירות בדוגמאות שונות, מסכות לפנים ולעיניים, שרשראות מוארות וזוהרות, טבעות פטריה מנצנצות, סטיקלייטים ליד, משקפי אורות, משקפיים ענקיות, רעשנים ושפע מתנפחים מדליקים לרחבת הריקודיםהקופסא תא צילום שקוף ואביזרים לחתונה חוסכת לכם את חיפוש האביזרים לאירועים בדרום תל אביב ואת החנייה. האביזרים מגיעים עד אליכם באריזות סגורות ומקוריות, בהתאם לכמות המוזמנים ואופי האירוע.
מעוניינים בחתונה מקורית ויצירתית? מחפשים אטרקציות מיוחדות לחתונה שיקפיצו את האורחים ממקומם? מדמיינים אטרקציות מיוחדות לחתונה עליהם האורחים שלכם לא יפסיקו לדבר וייקחו איתם מתנה מהיום המשמח והחשוב בחייכם? אנחנו כאן בשבילכם!
 
אטרקציות מיוחדות לחתונה? רק בקופסא, תא צילום ואטרקציות לאירועים! לפרטים נוספים והזמנות חייגו עכשיו - 054-3037944