תמונת נושא אטרקציות מיוחדות לחתונה

אטרקציות מיוחדות לחתונה

מחפשים אטרקציות מיוחדות לחתונה עליהם האורחים לא יפסיקו לדבר? כזו שתיגע בכל אורח מהקטן לגדול ותשלב צחוק, רגש, הנאה והכי חשוב מתנה לאורחים מהחתונה לתלייה? אטרקציות לחתונה בלתי נשכחת? רק בקופסא - תא צילום ואטרקציות לאירועים!

אטרקציות מיוחדות ומקוריות לחתונה הפכו בשנים האחרונות לחשובות ועיקריות, זאת בשל מודעות הולכת וגוברת על היותם החלק העיקרי באירוע. כיום, הדרישה היא לחבילת אטרקציות לחתונה אשר תיצור חתונה מרהיבה, מרגשת, נוצצת וייחודית. על כן, הקופסא אטרקציות מיוחדות לחתונה תהפוך את החתונה שלכם מחתונה סבירה לחתונה בלתי נשכחת! 

אטרקציות מיוחדות לחתונה בקופסא תא צילום ואטרקציות לאירועים תספק עבורכם את המענה המושלם לתא צילום שקוף ומואר, המזמין ומושך אליו את כלל המוזמנים בחתונה. טרם כניסתם של המוזמנים לתא הצילום במהלך החתונה יבחרו מבין מגוון האביזרים המצחיקים והמדליקים וייקחו חלק בחוויית צילום ייחודית ומהנה 

אטרקציות מיוחדות לחתונה - איך בוחרים?

בכל הקשור לאטרקציות מיוחדות לחתונה אין נוסחה מדויקת של מה נכון או לא נכון לבחור, מדובר בהעדפה אישית של הזוג בצירוף התייחסות מקדימה למספר פרטים חשובים כגון: טווח גילאי המוזמנים, כמות המוזמנים, אופי החתונה (האם הדגש הוא על חתונה בעלת קונספט ייחודי ויוקרתי או שמא במסיבה לא שגרתית), שטח הניצול באולם, גן אירועים, בית או מתחם לצורך האטרקציות לחתונה וכדומהלאחר שעניתם לעצמכם על שאלות אלו אפשר להתחיל ולבחור באטרקציות הקופסא הרצויות לחתונה. אנו ממליצים לשלב חבילת אטרקציות מיוחדות לחתונה בכדי לגעת וליצור עניין בכל אחד מהמוזמנים.

 
אטרקציות מיוחדות לחתונה - תא צילום שקוף 

אטרקציית תא הצילום לחתונה מכילה מצלמה משוכללת ומסך טאצ' חדשני וקל לתפעול, באמצעותו יוכלו המוזמנים לכוון לגובה הרצוי ולבחור את זווית הצילום המועדפת. בתוך תשע שניות מרגע הצילום יודפס עבורם סט שלוש תמונות בעלות מגנט אחורי כמזכרת מהאירוע אותן יוכלו לתלות בכל מקום בו יחפצו. בנוסף, כחלק מהאטרקציה לחתונה יוכלו המוזמנים/האורחים ליהנות גם מצילום ברכת וידאו באורך 30 שניות בה יוכלו לברך, לרגש, להצחיק ועוד. בתום האירוע, יקבל בעל האירוע לידיו אלבום תמונות מהודר עם כל התמונות אותם צילמו האורחים במהלך ההחתונה ודיסק המאגד בתוכו את כל הברכות שנאספו מהאורחים בתא הצילום. 

אטרקציות מיוחדות לחתונה - מראת סלפי


מראת סלפי אינטראקטיבית בעיצוב רטרו ובגודל מרשים. חווית צילום ייחודית ומושכת שהאורחים שלכם בחתונה לא יפסיקו לדבר עליה. אוהבים להצטלם? מכורים לסלפי? רוצים לקחת חלק באטרקציית הצילום שכבשה את העולם ותמוקם לראשונה בחתונה שלכם?! אז למה אתם מחכים?!

אטרקציות מיוחדות לחתונה - מסך לבן (וויט סקרין) 

וייט סקרין הינו סטודיו צילום נייד הממוקם לרוב בסמוך לרחבת הריקודים בחתונה. הסטודיו בגודל 3 על 6 מטר. ישנו צלם ועורך תמונות מקצועי, תאורה ופלאשים ברמה גבוה ומדפסת Photo מהירה ומקצועית המפיקה תמונות בגודל עשר על 15 ובתוך שניות.

אטרקציות מיוחדות לחתונה - מסך ירוק (גרין סקרין)


הגרין סקרין (מסך ירוק), הינו אולפן צילום נייד לחתונה הכולל רקע (מסך) ירוק ענק אותו ימקם צוות הקופסא במקום הנבחר באירוע ובאמצעותו יוכלו האורחים (ביחד, לחוד או אפילו בקבוצות) לבחור את רקע הצילום המועדף עליהם, תאורת פלאש, מסך טאצ', אינספור אביזרים מגניבים ושלטי צילום, מדפסת תמונות איכותית ומהירה, מגנטים בגודל 10*15 אשר יינתנו לכל אורח הלוקח חלק באטרקציה.

אטרקציות מיוחדות לחתונה - בלוקים מעץ


האטרקציה החמה ביותר בתחום החתונות לשנת 2019 הגיעה לקופסא - אטרקציות לאירועים! בלוקים מעץ לחתונה - עמדת תמונות בלוקים מעץ  באיכות גבוה וברמה בלתי מתפשרת הניתנים לתלייה על הקיר (או מעמד שולחני לבחירתכם).

אטרקציות מיוחדות לחתונה - שולחנות משחק - 

את אטרקציית שולחנות המשחק לחתונה האורחים שלכם לא יפספסו. שולחנות משחק לחתונה יעסיקו, יחברו, ירגשו, יצחיקו את האורחים שלכם וישלבו הנאה צרופה גם אם הם רק צופים מהצד :כדורגל שולחן, הוקי אוויר, כדורסל, ביליארד ופינג פונג.

אטרקציות מיוחדות לחתונה - משחקי מולטימדיה 

מסכי LED בגודל "42 ומצלמה המותקנת מעליהם המאפשרת זיהוי תנועה ויכולת לשחק ישירות עם ומול המסכים, כל מסך מיועד לשני שחקנים המתחלפים מדי 10 דקות, המשחקונים המחוברים לשלל קונסולות משחקים חדשים של: קונסולת Playstation 4 קונסולת XBOX, קונסולות WII.

אטרקציות מיוחדות לחתונה - צייר קריקטורות 

אמן קריקטורות מוכשר ובעל ניסיון רב בתחום החתונות יגיע אל האירוע שלכם בכל רחבי הארץ ויעניק למוזמנים שלכם קריקטורה מאוירת ומחמיאה בתוך חמש דקות בלבד אשר תדגיש את תווי פניהם של האורחים בחתונה ותשלב הומור שמחה ובעיקר הנאה. 

 
אז למה אתם מחכים?! אנחנו כאן לדאוג לחוויית אירוע בלתי נשכח, מהנה ומלא בחיוכים ושמחה!
אטרקציות מיוחדות לחתונה? רק בקופסא - אטרקציות לאירועים! לפרטים נוספים והזמנות חייגו עכשיו - 054-3037944