תמונת נושא אטרקציות מיוחדות ליום הולדת

אטרקציות מיוחדות ליום הולדת 

הנה קרב ובא היום המשמח בשנה - היום בו אתם חוגגים את יום הולדתכם! ההתרגשות בשיאה, השמחה גדולה וכל מה שחסר לנו הוא רעיון מקורי, מפתיע, כזה שיהווה מקום בו צחוק, התרגשות והנאה יתגבשו לכדי תמונה בלתי נשכחת - בקופסא אטרקציות לאירועים, תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של אטרקציות מיוחדות ליום הולדת. 

אטרקציות מיוחדות ליום הולדת בקופסא 

הקופסא - אטרקציות לאירועים, מספקת מגוון אטרקציות מיוחדות לימי הולדת מיוחדים, מפתיעים ומקוריים, האטרקציות נבחרו במחשבה רבה על תחום השמחות והאירועים והן מספקות מענה לכל אירוע, בכל גיל ובכל הארץ.

אטרקציות מיוחדות ליום הולדת - למי מתאימות?

אטרקציות מיוחדות ליום הולדת בקופסא מתאימות לכל הגילאים מהקטן לגדול, ביחד או לחוד, לקלילים ולאדישים כולם יגיעו וייקחו חלק פעיל, חוויתי והחשוב מכל מזכרת מיום הולדת בלתי נשכחת!

אטרקציות מיוחדות ליום הולדת - מפעילים 

בין אם מדובר בילדים/ נערים/מבוגרים צוות הקופסא ידאג שכל אחד ואחת מהמוזמנים ייקח חלק פעיל במגוון האטרקציות המיוחדות לימי הולדת. צוות הקופסא מיומן, מקצועי ומנוסה בהפעלות לימי הולדת ושם דגש על הנאת המוזמנים וכמובן על חווייתם!

 
אטרקציות מיוחדות ליום הולדת - תא צילום שקוף 

אטרקציית תא הצילום ליום הולדת
 מכילה מצלמה משוכללת ומסך טאצ' חדשני וקל לתפעול, באמצעותו יוכלו המוזמנים לכוון לגובה הרצוי ולבחור את זווית הצילום המועדפת. בתוך תשע שניות מרגע הצילום יודפס עבורם סט שלוש תמונות בעלות מגנט אחורי כמזכרת מיום ההולדת אותן יוכלו לתלות בכל מקום בו יחפצו. בנוסף, כחלק מהאטרקציה ליום הולדת יוכלו המוזמנים/האורחים ליהנות גם מצילום ברכת וידאו באורך 30 שניות בה יוכלו לברך, לרגש, להצחיק ועוד. בתום האירוע, יקבל בעל האירוע לידיו אלבום תמונות מהודר עם כל התמונות אותם צילמו האורחים במהלך האטרקציה ודיסק המאגד בתוכו את כל הברכות שנאספו מהאורחים בתא הצילום. 

אטרקציות מיוחדות ליום הולדת - מראת סלפי

מראת סלפי אינטראקטיבית בעיצוב רטרו ובגודל מרשים. חווית צילום ייחודית ומושכת שהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר עליה. אוהבים להצטלם? מכורים לסלפי? רוצים לקחת חלק באטרקציית הצילום שכבשה את העולם ותמוקם לראשונה ביום ההולדת שלכם?! אז למה אתם מחכים?!

אטרקציות מיוחדות ליום הולדת - מסך לבן (וויט סקרין) 

וייט סקרין הינו סטודיו צילום נייד הממוקם לרוב בסמוך לרחבת הריקודים ביום ההולדת. הסטודיו בגודל 3 על 6 מטר. ישנו צלם ועורך תמונות מקצועי, תאורה ופלאשים ברמה גבוה ומדפסת Photo מהירה ומקצועית המפיקה תמונות בגודל עשר על 15 ובתוך שניות.

אטרקציות מיוחדות ליום הולדת - מסך ירוק (גרין סקרין)


הגרין סקרין (מסך ירוק), הינו אולפן צילום נייד ליום הולדת הכולל רקע (מסך) ירוק ענק אותו ימקם צוות הקופסא במקום הנבחר ביום ההולדת ובאמצעותו יוכלו האורחים (ביחד, לחוד או אפילו בקבוצות) לבחור את רקע הצילום המועדף עליהם, תאורת פלאש, מסך טאצ', אינספור אביזרים מגניבים ושלטי צילום, מדפסת תמונות איכותית ומהירה, מגנטים בגודל 10*15 אשר יינתנו לכל אורח הלוקח חלק באטרקציה.

אטרקציות מיוחדות ליום הולדת - בלוקים מעץ


האטרקציה החמה ביותר בתחום האירועים לשנת 2019 הגיעה לקופסא - אטרקציות לאירועים! בלוקים מעץ לימי הולדת - עמדת תמונות בלוקים מעץ  באיכות גבוה וברמה בלתי מתפשרת הניתנים לתלייה על הקיר (או מעמד שולחני לבחירתכם).

אטרקציות מיוחדות ליום הולדת - שולחנות משחק-

את אטרקציית שולחנות המשחק ליום הולדת האורחים שלכם לא יפספסו. שולחנות משחק ליום הולדת יעסיקו, יחברו, ירגשו, יצחיקו את האורחים שלכם וישלבו הנאה צרופה גם אם הם רק צופים מהצד :כדורגל שולחן, הוקי אוויר, כדורסל, ביליארד ופינג פונג.

אטרקציות מיוחדות ליום הולדת - משחקי מולטימדיה 

מסכי LED בגודל "42 ומצלמה המותקנת מעליהם המאפשרת זיהוי תנועה ויכולת לשחק ישירות עם ומול המסכים, כל מסך מיועד לשני שחקנים המתחלפים מדי 10 דקות, המשחקונים המחוברים לשלל קונסולות משחקים חדשים של: קונסולת Playstation 4 קונסולת XBOX, קונסולות WII.

אטרקציות מיוחדות ליום הולדת - צייר קריקטורות 

אמן קריקטורות מוכשר ובעל ניסיון רב בתחום האירועים יגיע אל יום ההולדת שלכם בכל רחבי הארץ ויעניק למוזמנים שלכם קריקטורה מאוירת ומחמיאה בתוך חמש דקות בלבד אשר תדגיש את תווי פניהם של האורחים ביום הולדת ותשלב הומור שמחה ובעיקר הנאה. 

 
אז למה אתם מחכים?! אנחנו כאן לדאוג לחוויית אירוע בלתי נשכח, מהנה ומלא בחיוכים ושמחה!
אטרקציות מיוחדות ליום הולדת? רק בקופסא - אטרקציות לאירועים! לפרטים נוספים והזמנות חייגו עכשיו - 054-3037944