הקופסא

הקופסא, תא צילום שקוף ואטרקציות לאירועים מכל הסוגים: חתונות, בר/ת מצווה, ימי הולדת, בריתות, חינות, אירועי חברה, וועדי עובדים, ימי גיבוש, ימי כיף לעובדים, ערבי צוות ומסיבות.

אטרקציית הקופסא תא צילום שקוף לאירועים תגיע לכל מקום ברחבי הארץ ותמוקם בכל מקום בו תחפצו: בבית, בגינה, בגג, במרפסת, באולם אירועים, בגן אירועים ואפילו בטבע.

הקופסא, תא צילום שקוף לאירועים עשוי זכוכית ומרווח מספיק לכניסתם של מספר אנשים בו זמנית, התא מואר בצבעים מרשימים המושכים את העין וכך גם את האורחים באירוע שלכם.

תא צילום הקופסא לאירועים מאובזר במסך מגע חדשני ונוח לתפעול, מצלמה משוכללת המחוברת למחשב ומאפשרת לשוהים בה לבחור את גוון הצילום, אביזרים ושלטים מאירים ומצחיקים לשדרוג התמונות ויצירת חווית צילום שטרם הכרתם, מדפסת מהירה המדפיסה את התמונות הרצויות בתוך 9 שניות בלבד!

אתם עדיין שואלים את עצמכם למה דווקא בקופסא תא צילום שקוף ואטרקציות לאירועים?!

התשובה פשוטה, כולנו אוהבים להצטלם אבל לא כולנו אוהבים את התמונות אשר מצולמות במהלך האירוע בשל זווית צילום לא מחמיאה וכדומה. הקופסא, תא צילום שקוף ואטרציות לאירועים היא בדיוק האטרקציה שאתם מחפשים וצריכים לאירוע שלכם, המוזמנים יכנסו אל התא בין אם ביחד ובין אם לחוד, יבחרו בעצמם את האביזרים איתם רוצים להצטלם, יבחרו את זווית הצילום הרצויה והמחמיאה להם ביותר, הם יהיו אלה שיבחרו האם לצלם תמונות או שמא וידאו מרגש באורך 30 שניות בו יברכו, ירגשו ויצחיקו את בעלי השמחה ובסופו של הצילום יקבלו לידם בתוך 9 שניות בלבד סט תמונות מרהיב אשר בגבו מגנט ויוכלו לתלות בכל מקום אשר יחפצו ולהיזכר בחוויית צילום ייחודית ומהנה מהאירוע שלכם.

צוות הקופסא תא צילום שקוף לאירועים ידאג שכל אחד מהמוזמנים שלכם ייקח חלק פעיל בתא הצילום, מהגדול לקטן, מהשמח לאדיש וייצר מכלול שלם של חוויות, חיוכים, רגעים מרגשים, מחברים, נוגעים וייחודיים

בתום האירוע יקבלו בעלי האירוע אלבום מהודר עם כל התמונות אותם צילמו המוזמנים במהלך האירוע + דיסק המכיל את כל ברכות הוידאו אשר צילמו המוזמנים במהלך היום המאושר בחייכם אותו תוכלו לשתף בפייסבוק ובמדיות השונות.

אילו אטרקציות נוספות לאירועים קיימות בקופסא?

בקופסא, תא צילום ואטרקציות לאירועים תוכלו ליהנות מעוד מגוון אטרקציות נוספות בנוסף לתא הצילום כגון:
  • מראת סלפי לאירועים.
  • מסך לבן (וויט סקרין) לאירועים.
  • שולחנות משחק לאירועים.
  • עמדות משחקי מולטימדיה לאירועים.
  • תא צילום ברכב אספנות.
  • צייר קריקטורות לאירועים.
  • אביזרים לרחבת הריקודים באירועים.
 אז למה אתם מחכים?! אנחנו כאן לדאוג לחוויית אירוע בלתי נשכח, מהנה ומלא בחיוכים ושמחה!
 
הקופסא, תא צילום ואטרקציות לאירועים! לפרטים נוספים והזמנות חייגו עכשיו - 054-3037944
תמונת נושא הקופסא