תמונת נושא וויט סקרין לחתונה

וויט סקרין לחתונה

אטרקציית וויט סקרין (מסך לבן) לחתונה (White Screen) אטרקציית החתונה הנפוצה בעולם עכשיו גם בישראל ובקופסא - אטרקציות לאירועים!

אטרקציות מקוריות וחדשניות לחתונה הפכו בשנים האחרונות לחשובות ועיקריות, זאת בשל מודעות הולכת וגוברת על היותם החלק העיקרי בחתונה.
כיום, הדרישה היא לחבילת אטרקציות לחתונה אשר תיצור חתונה מרהיבה, מרגשת, נוצצת וייחודית. על כן, הקופסא - אטרקציות לאירועים תהפוך את החתונה שלכם מחתונה סבירה לחתונה בלתי נשכחת באמצעות האטרקציה החדשה והחמה שמשגעת את העולם - וויט סקרין לחתונה! 


וויט סקרין 
(מסך לבן) לחתונה - מה זה?

וויט סקרין לחתונה או בשמה הנפוץ בעולם White Screen (מסך לבן) הוא סטודיו צילום נייד לחתונה הממוקם לרוב בסמוך לרחבת הריקודים ומכיל: מסך סטודיו בגודל שלוש על שש מטר, צלם ועורך תמונות מקצועי לחתונה, תאורה ופלאשים ברמה גבוה, מדפסת Photo מהירה ומקצועית המפיקה תמונות חתונה בגודל עשר על חמש עשרה ס"מ בתוך 9 שניות בלבד!

וויט סקרין 
(מסך לבן) לחתונה - איך זה עובד?

צוות הקופסא - אטרקציות לאירועים, מגיע אל החתונה שלכם ומקים את הסטודיו המפואר, המרשים והמזמין במקום אותו בחרתם, טרם כניסת המוזמנים לסטודיו הצילום הנייד בחתונה עומדים לרשותם אביזרים מדליקים, מאירים, מצחיקים ומגוון שלטים מיוחדים איתם ינציחו את התמונה האיכותית מהחתונה שלכם, נכנסים אל הסטודיו בעל וויט סקרין (מסך לבן) שם ימתין להם צלם אירועים מקצועי לחתונה, בוחרים האם להצטלם לבד, בזוגות או אפילו בקבוצות ובתוך 9 שניות מרגע הצילום יקבלו לידם כל אחד מהלוקחים חלק באטרקציית מסך לבן לחתונה תמונת סטודיו איכותית ומרשימה בעלת מגנט אחורי לתלייה כמזכרת מהאירוע הייחודי שלכם.

וויט סקרין 
(מסך לבן) לחתונה - למה לבחור דווקא בקופסא אטרקציות לאירועים?

אטרקציית וויט סקרין לחתונה בקופסא - אטרקציות לאירועים, דינמית ומשתנה בהתאם לבקשת בעל הזוג הנישא, קיימות חתונות בהן מסך לבן לחתונה פעיל לאורך כל האירוע החל מכניסת המוזמנים עד למוזמן האחרון ואירועים בהם בוחרים בעלי האירוע להפעיל את האטרקציה רק בכניסה לחתונה וברחבת הריקודים. בכל אחת מהאופציות צוות הקופסא עמוד לשרותכם בדגש על שביעות רצונכם והנאת המוזמנים מחוויית צילום מקצועית ובלתי נשכחת! בתום החתונה יקבלו לידם הזוג הטרי דיסק המאגד את כל התמונות של המוזמנים במהלך החתונה!


בקופסא - אטרקציות לאירועים, תוכלו ליהנות מעוד מבחר אטרקציות אותן תוכלו לשלב באירוע שלכם:
  • מראת סלפי לאירועים.
  • מסך ירוק לאירועים.
  • בלוקים מעץ לאירועים.
  • תא צילום וידאו לאירועים.
  • עמדות מולטימדיה לאירועים.
  • מציאות מדומה לאירועים.
  • השכרת שולחנות משחק לאירועים.
  • תא צילום ברכב אספנות לאירועים.
  • צייר קריקטורות לאירועים.
אז למה אתם מחכים?! אנחנו כאן לדאוג לחוויית אירוע בלתי נשכח, מהנה ומלא בחיוכים ושמחה!
וויט סקרין לחתונה? רק בקופסא - אטרקציות לאירועים! לפרטים נוספים והזמנות חייגו עכשיו - 054-3037944