תמונת נושא וויט סקרין לחתונה

וויט סקרין לחתונה

אטרקציית וויט סקרין (מסך לבן) לחתונה (White Screen) אטרקציית החתונה הנפוצה בעולם עכשיו גם בישראל ובקופסא תא צילום ואטרקציות לאירועים!

אטרקציות מקוריות וחדשניות לחתונה הפכו בשנים האחרונות לחשובות ועיקריות, זאת בשל מודעות הולכת וגוברת על היותם החלק העיקרי בחתונה.

כיום, הדרישה היא לחבילת אטרקציות לחתונה אשר תיצור חתונה מרהיבה, מרגשת, נוצצת וייחודית. על כן, הקופסא תא צילום ואטרקציות לאירועים תהפוך את החתונה שלכם מחתונה סבירה לחתונה בלתי נשכחת באמצעות האטרקציה החדשה והחמה שמשגעת את העולם - וויט סקרין לחתונה! אז למה אתם מחכים?!


וויט סקרין 
(מסך לבן) לחתונה - מה זה?

וויט סקרין לחתונה או בשמה הנפוץ בעולם White Screen (מסך לבן) הוא סטודיו צילום נייד לחתונה הממוקם לרוב בסמוך לרחבת הריקודים ומכיל: מסך סטודיו בגודל שלוש על שש מטר, צלם ועורך תמונות מקצועי לחתונה, תאורה ופלאשים ברמה גבוה, מדפסת Photo מהירה ומקצועית המפיקה תמונות חתונה בגודל עשר על חמש עשרה ס"מ בתוך 9 שניות בלבד!

וויט סקרין 
(מסך לבן) לחתונה - איך זה עובד?

צוות הקופסא, תא צילום ואטרקציות לאירועים מגיע אל החתונה שלכם ומקים את הסטודיו המפואר, המרשים והמזמין במקום אותו בחרתם, טרם כניסת המוזמנים לסטודיו הצילום הנייד בחתונה עומדים לרשותם אביזרים מדליקים, מאירים, מצחיקים ומגוון שלטים מיוחדים איתם ינציחו את התמונה האיכותית מהחתונה שלכם, נכנסים אל הסטודיו בעל וויט סקרין (מסך לבן) שם ימתין להם צלם אירועים מקצועי לחתונה, בוחרים האם להצטלם  לבד, בזוגות או אפילו בקבוצות ובתוך 9 שניות מרגע הצילום יקבלו לידם כל אחד מהלוקחים חלק באטרקציית מסך לבן לחתונה תמונת סטודיו איכותית ומרשימה בעלת מגנט אחורי לתלייה כמזכרת מהאירוע הייחודי שלכם.

וויט סקרין 
(מסך לבן) לחתונה - למה לבחור דווקא בקופסא תא צילום ואטרקציות לאירועים?

אטרקציית וויט סקרין לחתונה בקופסא תא צילום ואטרקציות לאירועים דינמית ומשתנה בהתאם לבקשת בעל הזוג הנישא, קיימות חתונות בהן מסך לבן לחתונה פעיל לאורך כל האירוע החל מכניסת המוזמנים עד למוזמן האחרון ואירועים בהם בוחרים בעלי האירוע להפעיל את האטרקציה רק בכניסה לחתונה וברחבת הריקודים. בכל אחת מהאופציות צוות הקופסא עמוד לשרותכם בדגש על שביעות רצונכם והנאת המוזמנים מחוויית צילום מקצועית ובלתי נשכחת! בתום החתונה יקבלו לידם הזוג הטרי דיסק המאגד את כל התמונות של המוזמנים במהלך החתונה!


בקופסא – תא צילום ואטרקציות לאירועים, תוכלו ליהנות מעוד מבחר אטרקציות אותן תוכלו לשלב באירוע שלכם:
  • תא צילום שקוף לאירועים.
  • תא צילום ברכב אספנות.
  • מסך ירוק לאירועים.
  • מציאות מדומה לאירועים.
  • מראת סלפי לאירועים
  • שולחנות משחק לאירועים.
  • עמדות מולטימדיה לאירועים.
  • צייר קריקטורות לאירועים.
  • אביזרים מדליקים ומאירים לרחבת הריקודים.
וויט סקרין לחתונה? רק בקופסא, תא צילום ואטרקציות לאירועים! לפרטים נוספים והזמנות חייגו עכשיו 054-3037944