וויט סקרין

וויט סקרין בתרגום לעברית הוא מסך לבן לאירועים (בגודל שלוש על שש מטר). אטרקציית סטודיו צילום נייד מתאימה לאירועים מכל הסוגים ובכל הארץ. הוויט סקרין כולל מגוון רחב של אביזרים ושלטים מצחיקים אותם יבחרו האורחים טרם כניסתם אל הסטודיו הנייד ובאמצעותם ישדרגו את התמונות וחוויית הצילום מהאירוע שלכם.

בהיכנסם של האורחים ביחד או לחוד אל אטרקציית הוויט סקרין ימתין להם צלם ועורך תמונות מקצועי לאירועים, תאורה ופלשים ברמה גבוה ומדפסת פוטו מהירה אשר תאפשר להם לקבל את תמונות הוויט סקרין המקצועיות בגדול עשר על חמש עשרה ס"מ בתוך תשע שניות בלבד!

אטרקציית הוויט סקרין בקופסא תא צילום ואטרקציות לאירועים כוללת צוות מקצועי ומנוסה בתחום האירועים ככלל ובוויט סקרין בפרט.

וויט סקרין לאירועים הינה אטרקציה דינמית ומשתנה בהתאם לבקשתם של בעלי האירוע, באפשרותכם לבחור האם להפעיל את הוויט סקרים לאורך כל האירוע או רק בכניסה ורחבת הריקודים, האם למקם את הוויט סקרין בכניסה לאירוע או שמא סמוך לרחבת הריקודים. בכל אחת מהאופציות צוות הקופסא עומד לשרותכם ושם לו לדגש את שביעות רצונכם והנאת המוזמנים מחווית צילום ואטרקציה לאירועים בלתי נשכחת וייחודית. בתום האירוע יקבלו לידם בעלי השמחה דיסק המאגד את כל תמונות הוויט סקרין אשר צילמו האורחים במהלך האירוע.

תמונות הוויט סקרין המקצועיות בעלות מגנט אחורי ועל כן ניתנות לתלייה בכל מקום בו יחפצו האורחים שלכם, בנוסף מספקת מענה של מזכרת/מתנה מהאירוע שלכם אשר תמחיש את חוויתם והנאתם של המוזמנים.


וויט סקרין - למה לבחור דווקא בקופסא תא צילום ואטרקציות לאירועים?

הקופסא תא צילום ואטרקציות לאירועים ממליצה לכם לבחור דווקא בנו לאירוע שלכם מאחר ולרשותינו ניסיון רב שנים בתחום האירועים והאטרקציות לאירועים, בין לקוחותינו חברות בעלות שם ודבר אשר בוחרות בנו כל פעם מחדש וזאת בשל שימת הדגש של צוות הקופסא לספק לאורך כל האיורע את המענה לצורך של הלקוח - ייחודיות, הנאה, חיבור, שמחה ואירוע בלתי נשכח. בנוסף, אנו מקדימים לאתר את הצורך העקרי שלכם באטרקציה ובהתאם לכך להתאים את עצמנו למען הסרת הדאגה מלבכם.


בקופסא – תא צילום ואטרקציות לאירועים, תוכלו ליהנות מעוד מבחר אטרקציות אותן תוכלו לשלב באירוע שלכם:
  • תא צילום שקוף לאירועים.
  • תא צילום ברכב אספנות.
  • מראת סלפי לאירועים
  • שולחנות משחק לאירועים.
  • עמדות מולטימדיה לאירועים.
  • צייר קריקטורות לאירועים.
  • אביזרים מדליקים ומאירים לרחבת הריקודים.
וויט סקרין? רק בקופסא, תא צילום ואטרקציות לאירועים! לפרטים נוספים והזמנות חייגו עכשיו 054-3037944