תמונת נושא מסך ירוק לאירועים

מסך ירוק לאירועים

מסך ירוק לאירועים (גרין סקרין/ Green Screen) חוויית צילום מגנטים ייחודית ובלתי נשכחת המנציחה את האירוע, האורחים והאווירה בדרך הכי מקורית, מצחיקה וייחודית! 
 
הקופסא, אטרקציות לאירועים מאפשרת לכם בעלי האירוע לבחור מראש עבור האורחים שלכם את הרקע המועדף מתוך מאות רקעים אשר יחליפו לאחר הצילום את המסך הירוק וישלב קונספט רצוי, נופים מהעולם, מפורסמים, קבוצות כדורגל וכדומה.  
 
אטרקציית מסך ירוק לאירועים - מה זה?
 
הגרין סקרין, הינו אולפן צילום נייד לאירועים הכולל רקע (מסך) ירוק ענק אותו ימקם צוות הקופסא במקום הנבחר באירוע ובאמצעותו יוכלו האורחים (ביחד, לחוד או אפילו בקבוצות) לבחור את רקע הצילום המועדף עליהם, תאורת פלאש, מסך טאצ', אינספור אביזרים מגניבים ושלטי צילום, מדפסת תמונות איכותית ומהירה, מגנטים בגודל 10*15 אשר יינתנו לכל אורח הלוקח חלק באטרקציה ודיסק המאגד את כל תמונות האורחים במהלך האירוע אותו יקבלו בעלי השמחה באמצעות המייל.
 
אטרקציית מסך ירוק לאירועים - למי מתאימה?
 
אטרקציית הגרין סקרין/מסך ירוק לאירועים מתאימה לכל הגילאים, מהקטן לגדול, מהביישן לזורם - כל האורחים באירוע ייקחו חלק פעיל בחוויית הצילום שלנו! צוות הקופסא ילווה את המוזמנים לאורך כל האירוע או חלק ממנו (בהתאם לדרישת בעל האירוע).
 
מסך ירוק לאירועים מתאים לכל סוגי השמחות וזאת בשל העובדה שבין אם מדובר ביום הולדת, בר/ת מצוה, חתונה, חינה, כנסים או אירועי חברה - באפשרותכם לספק למוזמנים שלכם חוויית צילום יוצאת דופן אשר תשלב בתמונות האירוע שלכם את ניו יורק, פריז, רומא או אפילו את הג'ונגלים באמזונס. 
 
אטרקציית מסך ירוק לאירועים - למה לבחור דווקא בקופסא אטרקציות לאירועים?
 
אטרקציית מסך ירוק/גרין סקרין בקופסא, אטרקציות לאירועים דינמית ומשתנה בהתאם לבקשת בעל האירוע, קיימים אירועים בהם סטודיו הצילום פעיל לאורך כל האירוע החל מכניסת המוזמנים עד למוזמן האחרון ואירועים בהם בוחר בעל האירוע להפעיל את האטרקציה רק בכניסה לאירוע וברחבת הריקודים. בכל אחת מהאופציות צוות הקופסא עמוד לשרותכם בדגש על שביעות רצונכם והנאת המוזמנים מחוויית צילום מקצועית ובלתי נשכחת! בתום האירוע יקבלו לידיהם בעלי השמחה במייל את כל התמונות של המוזמנים במהלך האירוע!
 
בקופסא - אטרקציות לאירועים, תוכלו ליהנות מעוד מבחר אטרקציות אותן תוכלו לשלב באירוע שלכם:
  • מראת סלפי לאירועים.
  • מסך לבן (וויט סקרין) לאירועים.
  • בלוקים מעץ לאירועים.
  • תא צילום וידאו לאירועים.
  • עמדות מולטימדיה לאירועים.
  • מציאות מדומה לאירועים.
  • השכרת שולחנות משחק לאירועים.
  • תא צילום ברכב אספנות לאירועים.
  • צייר קריקטורות לאירועים.
אז למה אתם מחכים?! אנחנו כאן לדאוג לחוויית אירוע בלתי נשכח, מהנה ומלא בחיוכים ושמחה!
מסך ירוק לאירועים? רק בקופסא - אטרקציות לאירועים! לפרטים נוספים והזמנות חייגו עכשיו - 054-3037944