תמונת נושא פעילויות לפורים

פעילויות לפורים 

בקופסא, תא צילום שקוף תוכלו ליהנות ממגוון אטרקציות ופעילויות לפורים ולאירועים לכל גיל ובכל הארץ:
 • פעילויות לפורים לגיל הרך.
 • פעילויות לפורים לילדים.
 • פעילויות לפורים למסיבות חברה.
 • פעילויות לפורים לנוער.
 • פעילויות לפורים למבוגרים.
 • פעילויות לפורים למסיבות.
 • פעילויות לפורים ולימי הולדת.
 • פעילויות לפורים ולאירועים
פעילויות לפורים - תא צילום שקוף, תמונות 

תא צילום שקוף לפורים העשוי זכוכית ומואר בצבעים מזמינים ומושכים, ניתן למיקום באירוע סגור או פתוח, בכניסה לאירוע/ברחבה, לצד התא ממוקמת קופסא ענקית מלאה באביזרים מדליקים ומצחיקים אשר ישדרגו את תמונות פורים ויספקו לאורחים פעילות פורים בלתי נשכחת. הקופסא פעילויות לפורים מאפשרת את כניסתם של האורחים אל התא ביחד או לחוד, בתא יהנו ממצלמה משוכללת ומסך טאצ' המאפשר את כיוון הזווית הרצויה. בתוך שניות ספורות מרגע פעילות הצילום לפורים תודפס מתנה אישית לכל בעל תחפושת - סט של 3 תמונות מרהיבות בעלות מגנט אחורי הניתנות לתלייה בכל מקום ויזכירו כל פעם מחדש את חווית הצילום מפעילות הפורים. בתום פעילות הפורים יקבל לידיו בעל האירוע אלבום מהודר ובו כל התמונות שצולמו בתא הצילוםבקופסא פעילויות לפורים, לא יווצרו תורים מאחר והאורחים יקבלו לידם בתוך כ-9 שניות בלבד את סט התמונות והאורח הבא כבר יוכל להיכנס אל התא.


פעילויות לפורים - תא צילום שקוף, וידאו 

לרשות האורחים בתא הצילום 30 שניות להקלטת ברכת וידאו אישית או קבוצתית לפורים, מצחיקה או מרגשת בה יוכלו: לשיר, לדבר, להפתיע. בסוף האירוע יקבל בעל האירוע לידיו דיסק אשר מאגד את כל ברכות הוידאו מפעילות הפורים אותם צילמו האורחים במהלך כל האירועהצוות המקצועי והמנוסה של הקופסא פעילויות לפורים ידאג שהאירוע שלכם יפתיע כל אחד מהאורחים, יהווה מקום בו צחוק, התרגשות ושמחה לא ישכחו ויותירו זיכרון מתוק ומעלה חיוך מחוויית צילום פורים ייחודית.

פעילויות לפורים - שולחנות משחק

את אטרקציית שולחנות משחק לפורים האורחים שלכם לא יפספסו ... שולחנות משחק לפורים יעסיקו, יחברו, ירגשו, יצחיקו את האורחים שלכם וישלבו הנאה צרופה גם אם הם רק צופים מהצד.

 • כדורגל שולחן- שולחן כדורגל לפורים העשוי עץ מסיבי, לשולחן שני חורי הכנסה לכדורים ולוח תוצאות אישי לכל שחקן.
 • הוקי אוויר - שולחן הוקי אוויר לפורים בעל שני מנועים, עשוי עץ מסיבי ופינות מעוגלות מפלסטיק להגנה מפגיעות, למשטח השולחן יציאות אוויר מיוחדות המאפשרות תנועה חלקה של הדסקית והנאה מקסימאלית.
 • ביליארד - שולחן ביליארד לפורים העשוי עץ מלא, לשולחן 6 מסילות מקצועיות המחוברות לרשתות איכותיות ופרזולים מצופים בעור, בד השולחן עשוי 100% צמר משובח. מתאים לשני שחקנים וכולל 2 מקלות משחק, סט כדורי פול, משולש ושני גירים.
 • פינג פונג - שולחן משחק פינג פונג מקצועי לאירועים העשוי אלומיניום ומתאים למשחק זוגי או עצמי, כולל: רשת מקצועית, זוג מחבטים ושלושה כדורים.
 • מתקן כדורסל - מתקן משחק כדורסל נייד לאירועים הכולל: לוח ניקוד, כדורי סל איכותיים ורשת מקצועית.
פעילויות לפורים - צייר קריקטורות

אמן קריקטורות מוכשר ובעל ניסיון רב בתחום הפעילויות לפורים יגיע אל האירוע שלכם בכל רחבי הארץ ויעניק לאורחים קריקטורה מאוירת ומחמיאה בתוך 5 דקות בלבד אשר תדגיש את התחפושת אותה בחרו ותשלב הומור שמחה ובעיקר הנאהצייר קריקטורות לפורים יצייר את האורחים כיחידים או כזוגות בצורה המחמיאה להם ביותר וכל זאת על גבי פוסטר בגדלים שונים לבחירתכם אשר יעוצב וימותג בהתאם לאירוע שלכםבשל המהירות בה מצייר צייר הקריקטורות לפורים כל האורחים שלכם יוכלו לקחת חלק בפעילות קריקטורות לפורים והחשוב מכל יקבלו לידם מזכרת מהאירוע שלכם אותה יוכלו למסגר/לתלות בכל מקום בו יחפצו.
 
פעילויות לפורים? רק הקופסא, תא צילום ואטרקציות לאירועים! לפרטים נוספים והזמנות חייגו עכשיו - 054-3037944