תמונת נושא תא צילום ברכב אספנות

תא צילום ברכב אספנות

כולנו רוצים אירוע בלתי נשכח, אטרקציה/גימיק שהאורחים שלנו טרם נחשפו אליה, כזו שתשאיר אותם חסרי מילים ויותר מכך, עם תמונה מאירוע שיזכרו לעוד הרבה שנים! צוות הקופסא מציג את האטרקציה החדשה והחמה ביותר בתחום האירועים ככלל וצילום האירועים בפרט - תא צילום ברכב אספנות! 

דמיינו לכם, האורחים נכנסים אל גן האירועים, החצר, הווילה או כל מקום המאפשר את הצבת הרכב המיוחד. במקום האירוע ימתין לאורחים רכב אספנות מיוחד ומרשים ובתוכו תא צילום ווידאו אינטראקטיביים ואביזרים מגניבים איתם ינציחו את הרגע בתמונה ייחודית מאטרקציה מקורית ומדליקה! 

תא צילום ברכב אספנות - איך זה עובד?

צוות הקופסא המיומן מזה שנים רבות בתחום האירועים והאטרקציות יגיע אל מקום האירוע, ימקם את רכב האספנות בכל מקום בו תחפצו ויאבזר אותו במכוון אביזרים מרהיבים ברוח הוינטג'.

בתוך הרכב ימוקם תא הצילום הנייד האינטראקטיבי שלנו הכולל מסך מגע ומצלמה איכותית אותה יפעילו האורחים(קיים איש צוות צמוד) לאורך האירוע, תאורת צילום מקצועית, מדפסת PHOTO  מהירה וחדשנית ובתוך מספר שניות יוכלו המוזמנים (בקבוצות, בזוגות או בנפרד) לקבל לידם סט 3 תמונות מרהיבות כשבגבם מגנט.

תא צילום ברכב אספנות - סוף סוף משהו חדש על המקרר!!

תא צילום ברכב האספנות כולל גם אפשרות הקלטת ברכה ווידאו  בו יוכלו המוזמנים/האורחים לברך את בעלי השמחה, לחלוק רגעים משותפים, לספר חוויות מהאירוע ואפילו להקדיש שיר קצר. בתום האירוע יקבלו לידם בעלי השמחה אלבום תמונות מהודר ובו כל תמונות האורחים אשר צולמו במהלך האירוע ברוח שנות השישים, כמו כן יקבלו דיסק המאגד את כל קטעי הווידיאו והתמונות ממהלך האירוע. 

תא צילום ברכב אספנות - האם האטרקציה מתאימה לכל גיל?

כמובן! מקטן לגדול, ביחד או לחוד, מהאדישים לקופצניים – כל האורחים שלכם יקפצו לתוך הגימיק הייחודי שלנו באירוע שלכם. כמו כן, אל לכם לדאוג לגבי התורים וההמתנה, בתוך 9 שניות מרגע הצילום יקבלו לידם המוזמנים שהצטלמו את סט התמונות ונוכל להמשיך אל הבאים בתור. 

תא צילום ברכב אספנות - האם מתאים גם לאירועי חברה/ערבי צוות /יום גיבוש/קד"מ/חתונה/ בר/ת מצווה?

הכי מתאים! תא צילום ברכב אספנות היא בדיוק האטרקציה שתקפיץ את האורחים ממקומם היישר אל תוך רכב האספנות המעוצב והמושך שלנו ליצירת תמונות באווירת תקופת ילדי הפרחים – על הגימיק הזה הם עוד ידברו שנים רבות!

תא צילום ברכב אספנות - האם האטרקציה פועלת לאורך כל האירוע?

אטרקציית תא צילום ברכב אספנות פועלת בהתאם לסיכום המוקדם עם בעלי האירוע: בין אם תבחרו להפעילה לאורך כל האירוע, בכניסה ובריקודים, רק בכניסה או בכל נקודה אחרת תהיו בטוחים וסמוכים שצוות הקופסא ידאג שאין אחד שלא ייקח חלק פעיל בחוויית הצילום הייחודית שלנו! 

תא צילום ברכב אספנות - אילו עוד אטרקציות לאירועים ניתן לשלב בקופסא?
  • מראת סלפי לאירועים.
  • מסך לבן (וויט סקרין) לאירועים.
  • מסך ירוק לאירועים.
  • בלוקים מעץ לאירועים.
  • תא צילום וידאו לאירועים.
  • עמדות מולטימדיה לאירועים.
  • מציאות מדומה לאירועים.
  • השכרת שולחנות משחק לאירועים.
  • צייר קריקטורות לאירועים.
אז למה אתם מחכים?! אנחנו כאן לדאוג לחוויית אירוע בלתי נשכח, מהנה ומלא בחיוכים ושמחה!
תא צילום ברכב אספנות? רק בקופסא - אטרקציות לאירועים! לפרטים נוספים והזמנות חייגו עכשיו - 054-3037944